logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs

Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs

Książka+MP3

Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs
komponent: Książka+MP3
język: angielski
wydawnictwo: Preston Publishing
autor: Magdalena Filak Filip Radej
poziom: Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs
seria: Angielski w tłumaczeniach
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788364211232
rok wydania: 2014
stron: 208
oprawa: miękka
Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs
44,90 zł oszczędzasz 6,73 zł (rabat 15%)
cena:38,17 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

„Angielski w tłumaczeniach, Phrasal Verbs” zawiera niezbędne i najczęściej używane czasowniki złożone ujęte w ponad 1400 zdaniach, a także w związkach frazeologicznych. Dzięki temu uczysz się nie tylko znaczenia phrasal verbs, ale również ich właściwego stosowania w kontekście.

Układ książki i zaproponowany w niej system nauczania zapewniają przyswajanie wiedzy szybko, skutecznie i naturalnie. Testy i ćwiczenia sprawdzające umożliwiają natomiast samodzielne kontrolowanie poziomu opanowania materiału.

Rozdziały zostały ułożone według takich czasowników, jak np.: take, put, turn, look, come, go, break, make, pick, set, bring, drop, pull, show, hang, tell. W każdym rozdziale znajdziesz: zbiór zdań do przetłumaczenia, odpowiedzi, cenne wskazówki, a także ćwiczenia utrwalające.
Do książki dołączony jest kurs audio na płycie CD (mp3) – doskonały sposób na ćwiczenie w każdej wolnej chwili rozumienia ze słuchu, wymowy i umiejętności mówienia.

„Angielski w tłumaczeniach, Phrasal Verbs” to Twój osobisty nauczyciel, który nauczy, wytłumaczy, podpowie i sprawdzi poziom Twojej wiedzy oraz dobrze ją usystematyzuje. Książka wymarzona dla samouków, maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów FCE oraz CAE.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski w tłumaczeniach. Phrasal Verbs. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Szymon
 ·  ponad cztery lata temu
Doskonała książka do nauki Phrasali. Polecam wszystkim, przejrzyście i przyjemnie, fajnie podzielona na trzy części, testy z kluczem, ćwiczenia i mnóstwo nagrań do nauki na płycie, po prostu rewelacja :D