logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski w tłumaczeniach – Czasy

Angielski w tłumaczeniach – Czasy

Książka+MP3

Angielski w tłumaczeniach – Czasy
komponent: Książka+MP3
język: angielski
wydawnictwo: Preston Publishing
autor: Adam Urban
poziom: Angielski w tłumaczeniach. Czasy
seria: Angielski w tłumaczeniach
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788364211324
rok wydania: 2015
stron: 204
oprawa: miękka
format: 19.5 x 25.5 cm
Angielski w tłumaczeniach – Czasy
44,90 zł oszczędzasz 6,73 zł (rabat 15%)
cena:38,17 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

„Angielski w tłumaczeniach Czasy” to idealna książka dla tych, którzy w praktyczny i naturalny sposób chcą nauczyć się poprawnie mówić i myśleć po angielsku. Z pomocą tej książki poznasz mechanizm działania czasów angielskich, w efektywny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie je przyswoisz. Ponadto dzięki nowej metodzie nauki sprawdzisz swoją wiedzę, dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, zyskując tym samym swobodę w umiejętności mówienia.

Książka podzielona jest na trzy części: czasy teraźniejsze, przeszłe i przyszłe. W każdej znajdziesz rozdziały dotyczące poszczególnych czasów. Każdy rozdział to zbiór zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi użycia, oraz ćwiczenia uzupełniające. Dodatkowo w każdej części znajdziesz powtórkę.

Kurs audio na płycie CD (mp3) pozwoli Ci ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.

Książka ta to idealne narzędzie dla osób, którym czasy angielskie sprawiają trudność. Skorzystają z niej maturzyści, osoby przygotowujące się do egzaminów, jak również Ci, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą czasów angielskich i sprawdzić swoje umiejętności.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski w tłumaczeniach – Czasy. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

student
 ·  ponad trzy lata temu
Numer jeden w Polsce , na taką gramatykę czekałem. To porównanie podobnych zdań w różnych czasach ze wskazówkami na co zwrócić uwagę . Np. czy czynność jest dokonana ,niedokonana ,od jakiegoś punku w przeszłości itd.