logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski w firmie Podręcznik multimedialny

Angielski w firmie Podręcznik multimedialny

Angielski w firmie Podręcznik multimedialny
język: angielski
wydawnictwo: Wiedza Powszechna
etykiety: Słownictwo Business English
ISBN / EAN: 9788363556754
Angielski w firmie Podręcznik multimedialny
cena:35,99 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Angielski w firmie. Praktyczne zwroty w interakcjach to publikacja prezentująca angielsko-polski zbiór praktycznych zwrotów, wykorzystywanych na co dzień w pracy w firmie.
Zwroty zostały uporządkowane alfabetycznie w 11 rozdziałach, z których każdy odpowiada tematycznie innemu działowi firmy. Słownictwo koresponduje z konkretnymi sytuacjami charakterystycznymi dla specyfiki poszczególnych działów. Książka ma charakter kompendium terminologii biznesowej i może być traktowana jako niezbędnik każdego pracownika firmy, ale będzie przydatna także dla uczniów i studentów kierunków ekonomicznych, osób przygotowujących się do egzaminów czy lektorów prowadzących kursy językowe. Publikacja zawiera wiele interaktywnych ćwiczeń z przedstawionym słownictwem. Do podręcznika dołączona jest płyta CD, na której znajdują się nagrania zdań, będące zachętą do kreatywnych interakcji.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski w firmie Podręcznik multimedialny. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity