logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Serena's Nocturnes

Serena's Nocturnes

Serena's Nocturnes
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
autor: C.S. Wallace
poziom językowy: B1 B2
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788377887813
stron: 128
Serena's Nocturnes
19,99 zł oszczędzasz 3,00 zł (rabat 15%)
cena:16,99 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Gdy Serena zaczyna pracę jako stewardessa, jej związek z Gregiem zostaje wystawiony na próbę. Kiedy pewnego dnia lot powrotny z Pragi do Londynu zostaje odwołany, znużona wyrzutami Grega Serena postanawia odwiedzić Phila, swojego dawnego nauczyciela muzyki, obecnie znanego pianistę. Spotkanie wzbudza w obojgu niepohamowaną falę pożądania...
Serena&s Nocturnes to powieść erotyczna dla dorosłych czytelników. Pełne namiętności ukradkowe spotkania z kochankiem kontrastują z pełną czułości relacją z Gregiem. Zmysłowa gra bohaterów i erotyczne napięcie między nimi nie pozwalają oderwać się od lektury.
Powieść z nutką pikanterii - podniecająco skuteczne połączenie!
Powieść erotyczna w języku angielskim to niekonwencjonalny sposób nauki, który łączy opowieść o namiętności i błyskotliwe dialogi z nauką współczesnego angielskiego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).
Tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach pozwalają cieszyć się przyjemnością lektury, bez odrywania się od książki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia utrwalające materiał leksykalny oraz sprawdzające zrozumienie treści.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Serena's Nocturnes. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity