logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski na wesoło w trzech tomach Książka

Angielski na wesoło w trzech tomach Książka

Angielski na wesoło w trzech tomach Książka
komponent: Książka
język: angielski
wydawnictwo: NKB
autor: Frank Ilya Bursiewicz Tatiana
etykiety: Słownictwo Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365537515
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 14.5x20.5cm
stron: 230
Angielski na wesoło w trzech tomach Książka
57,90 zł oszczędzasz 5,79 zł (rabat 10%)
cena:52,11 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Opis serii:
Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda według której są przygotowane książki polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.

Najlepsze brytyjskie i amerykańskie dowcipy w specjalnym przełożeniu według metody I.Franka, służącej do skutecznej nauki języków obcych.
Wybrane najlepsze brytyjskie i amerykańskie dowcipy. Jest to zestaw śmiesznych anegdot, kawałów i dowcipów, którymi się posługują native speakerzy. Czasami krępujące, ale prawdziwe i śmieszne :) Daje nam to pełen obraz tego, co bawi prawdziwych Brytyjczyków czy Amerykanów.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Angielski na wesoło w trzech tomach. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Angielski na wesoło w trzech tomach:

  • 9788365537515
    57,90 zł -10%
    52,11 zł