logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries Książka+CD

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries Książka+CD

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
autor: Kevin Hadley
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) A2 Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788377885048
rok wydania: 2015
stron: 168
oprawa: kartonowa
format: 13.5 x 19 cm
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries Książka+CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Podobne tytuły:

Opis produktu/serii

W grudniowy poranek w skrytej pod śniegiem Warszawie dwóch gangsterów dokonuje napadu na niewielki oddział banku. Niebawem uderzają ponownie. Uwagę kolejnych świadków przykuwa osobliwy szczegół - paznokcie jednego z bandytów zdobi czerwony lakier... Na schodach warszawskiej katedry św. Jana, w strugach deszcze przechodzień znajduje ciało eleganckiego mężczyzny o śródziemnomorskich rysach. W sprawę zamieszane są osobistości z kręgów sztuki...
„Two Warsaw Mysteries” to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka angielskiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, zaś dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktycznym słowniczkiem. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym (poziom A2).
Na płycie CD znajduje się 130 minut nagrań profesjonalnego lektora.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries Książka+CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.