logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates

Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates

Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
autor: Greg Gajek
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) B1 A2 Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365884480
rok wydania: 2018
Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates
19,99 zł oszczędzasz 3,00 zł (rabat 15%)
cena:16,99 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Penny Black – niepokorna detektyw o niewyparzonym języku i fanka Black Sabbath – nie daje się łatwo zwieść. Znaleziony przypadkiem pendrive kieruje ją na trop gangu narkotykowego, a pozornie oczywista sprawa samobójstwa nie daje jej spokoju, póki nie odkryje prawdy...
Penny Black Investigates to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego. Dzięki lekturze wciągających historii kryminalnych poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz gramatykę i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!
W każdym rozdziale umieszczono ćwiczenia utrwalające poznane słownictwo i konstrukcje gramatyczno-leksykalne, a także sprawdzające rozumienie treści.
Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:
dwa trzymające w napięciu opowiadania kryminalne tłumaczenia słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki współczesne angielskie słownictwo dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych – poziom A2-B1 ponad 80 ćwiczeń leksykalno-gramatycznych klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Angielski kryminał z ćwiczeniami Penny Black Investigates: