logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski fiszki Kierunek Matura

Angielski fiszki Kierunek Matura

Angielski fiszki Kierunek Matura
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Gramatyka Słownictwo Matura Fiszki
ISBN / EAN: 9788377880876
Angielski fiszki Kierunek Matura
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Opanuj 1000 najważniejszych słówek na poziomie średnio zaawansowanym!

Z zestawem:
- opanujesz 1000 słów i 1000 zdań, dzięki którym powtórzysz wszystkie tematy i zagadnienia gramatyczne obowiązujące na maturze podstawowej
- utrwalisz słówka, poznasz ich użycie w kontekście - specjalnie dobrane przykładowe zdania, gotowe do zastosowania na maturze
- sprawdzisz i usystematyzujesz znajomość gramatyki - test wyboru
- poznasz 2000 synonimów dzięki aktywnej formie nauki
- 20 pustych fiszek do uzupełnienia własnymi słówkami - GRATIS

ANGIELSKI fiszki Kierunek Matura to wyjątkowy zestaw ponad 1000 ponumerowanych kartoników do nauki języka angielskiego. Kurs podzielono na 14 grup tematycznych oraz 55 zagadnień gramatycznych wymaganych przez CKE. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie poznać bądź utrwalić słownictwo wymagane na egzaminie, a przykłady użycia wszystkich słów i zwrotów to wzorce komunikacyjne, gotowe do zastosowania na maturze. Opanowanie tego unikalnego zestawu gwarantuje sukces zarówno na pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego. Zestaw może być także pomocny wszystkim przygotowującym się do matury rozszerzonej z języka angielskiego.

Dodatkowo 20 czystych fiszek pozwala na uzupełnienie zestawu o własny materiał. Specjalny dobór słówek, przykłady użycia w zdaniach i załączone pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki przed maturą z języka angielskiego.

Komentarze i opinie użytkowników

Marta T.
 ·  ponad pięć lat temu
Super pakiet fiszek! Bardzo fajna forma nauki i po raz pierwszy spotkalam sie z fiszkami, ktore nie tylko ucza mnie slowek, ale jednoczesnie sprawdzaja zdobyta przeze mnie wiedze za pomoca testow. Dla wszystkich rpzygotowujacych sie do matury z jezyka angielskiego pomoc bezcenna!

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Angielski fiszki Kierunek Matura. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Angielski fiszki Kierunek Matura: