logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski dla żeglarzy + CD Książka + CD

Angielski dla żeglarzy + CD

Książka + CD

Angielski dla żeglarzy + CD Książka + CD
komponent: Książka + CD
język: angielski
wydawnictwo: Alma-Press
autor: Małgorzata Czarnomska
ISBN / EAN: 9788370207465
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 17.0x24.0cm
stron: 192
Angielski dla żeglarzy + CD Książka + CD
40,00 zł oszczędzasz 2,00 zł (rabat 5%)
cena:38,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Pływając po morzu spotykamy się z językiem angielskim na każdym kroku. Odbieramy prognozy pogody, używamy anglojęzycznych pomocy nawigacyjnych, po angielsku komunikujemy się przez radio i pytamy o drogę w obcym porcie. Książka stanowi kompendium językowe będące jednocześnie podręcznikiem specyficznego języka używanego w żegludze morskiej. Jej celem jest umożliwienie osobom, znającym angielski nawet w niewielkim stopniu, swobodnego i efektywnego komunikowania się.
Zakres tematyczny obejmuje między innymi podstawy komunikacji i łączności, korespondencję statek-statek oraz statek-port, komunikaty meteorologiczne, ostrzeżenia nawigacyjne, budowę jachtu, a także komendy żeglarskie, łączność w niebezpieczeństwie i zagadnienia dotyczące wypadków morskich. Na końcu książki znajduje się słownik oraz płyta CD zawierająca materiały dźwiękowe mające dodatkowo wspomóc naukę.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski dla żeglarzy + CD Książka + CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity