logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie. Książeczka + 104 kolorowe karty

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie.

Książeczka + 104 kolorowe karty

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie. Książeczka + 104 kolorowe karty
komponent: Książeczka + 104 kolorowe karty
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
seria: Karty obrazkowe Angielski dla dzieci
poziom: Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie.
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788377889909
Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie. Książeczka + 104 kolorowe karty
34,90 zł oszczędzasz 5,23 zł (rabat 15%)
cena:29,67 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Angielski dla dzieci Świat wokół mnie to wyjątkowy zestaw do nauki języka angielskiego przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. W zestawie znajdują się słówka i zdania związane z otoczeniem domowym i szkolnym, ulubionymi potrawami, sportami, zainteresowaniami muzycznymi, nazwami zawodów, narodowościami, stanami emocjonalnymi i najczęstszymi określeniami przedmiotów.
Książka zawiera łamigłówki, kolorowanki i zadania z prostymi poleceniami utrwalające słownictwo w języku angielskim, listę wszystkich słówek, zwrotów i prostych zdań z tłumaczeniami i wymową, a także pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart obrazkowych i teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniami. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.
Karty obrazkowe stanowią integralną część książki. Zestaw zawiera 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami, zwrotami i zdaniami. Każda karta jest dwustronna i dwujęzyczna: po jednej stronie znajdują się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawne, przyciągające uwagę obrazki ułatwiają zapamiętywanie słownictwa oraz prostych konstrukcji gramatycznych w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!
Atrakcyjnym dodatkiem do zestawu dla rodziców i nauczycieli jest płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera, oraz łatwe do zaśpiewania po angielsku piosenki. Transkrypcja tekstów piosenek stanowi świetną inspirację do wspólnego śpiewania z dziećmi. Spośród rozmaitych metod zabawy z językiem muzyka jest jednym z najatrakcyjniejszych sposobów nauki, pozwala bowiem bez wysiłku zapamiętać nawet trudniejsze słówka i osłuchać się z melodią języka.
W zestawie:
- książka przygotowana z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją i wymową słów oraz tekstów piosenek
- 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
- płyta CD z nagraniami wszystkich słówek oraz piosenkami

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie. Książeczka + 104 kolorowe karty. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Karty obrazkowe Angielski dla dzieci. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. 100 pierwszych słów:

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. 100 pierwszych zdań:

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Czas wolny:

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. Świat wokół mnie.:

Angielski dla dzieci Karty obrazkowe. W domu i w szkole: