logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski. Business English - Nowa Edycja Książka + 2 x Audio CD

Angielski. Business English - Nowa Edycja Książka + 2 x Audio CD

Angielski. Business English - Nowa Edycja Książka + 2 x Audio CD
komponent: Książka + 2 x Audio CD
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Business English
ISBN / EAN: 9788361828396
rok wydania: 2010
stron: 120
oprawa: Miękka
format: 13x20 cm
Angielski. Business English - Nowa Edycja Książka + 2 x Audio CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Business English uczy nowoczesnego biznesowego języka angielskiego. Adresowany jest do osób, które na co dzień, w pracy i w biurze posługują się słownictwem specjalistycznym, do przedsiębiorców oraz studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych (poziomy B1-C1).

Książka (120 stron) zawiera 16 lekcji uczących specjalistycznego słownictwa i zwrotów, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych. Zakres tematyczny lekcji obejmuje zagadnienia dotyczące struktury firmy, marketingu, IT, HR, a także bankowości i logistyki. Każda z lekcji zawiera zestaw słów i zwrotów związanych z danym tematem, teksty, dialogi, pokazujące użycie języka w praktyce oraz ćwiczenia utrwalające.

W podręczniku znajdują się wzory listów oraz dokumentów. Są to m.in. list z reklamacją, formularz zamówienia, faktura, raport, CV oraz list motywacyjny. Na końcu książki zamieszczono podręczny słowniczek angielsko-polski.

Płyty z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (105 min) są doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski. Business English - Nowa Edycja Książka + 2 x Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.