logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
An early middle english reader

An early middle english reader

wyprzedaż
An early middle english reader
język: angielski
wydawnictwo: Wydawnictwo Poznanskie
autor: Jacek Fisiak
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788371772214
An early middle english reader
Produkt z wyprzedaży
25,00 zł oszczędzasz 12,50 zł (rabat 50%)
cena:12,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
An Early Middle English Reader to reprezentatywny wybór poetyckich i prozatorskich tekstów średnioangielskich z dwunastego i trzynastego wieku ze stosownymi objaśnieniami. Oprócz tekstów praca zawiera słowniczek zestawiający słownictwo charakterystyczne dla wczesnego okresu średnioangielskiego wraz z wariantami pisowni i formami gramatycznymi. Praca jest nieodzownym uzupełnieniem podręcznika A Short Grammar of Middle English autorstwa Jacka Fisiaka. Wykorzystywana jest jako podręcznik akademicki przy realizacji przedmiotu historia języka angielskiego na studiach magisterskich i zawodowych kierunku filologia angielska.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o An early middle english reader. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity