logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Alice in Wonderland. Już czytam po angielsku

Alice in Wonderland. Już czytam po angielsku

Alice in Wonderland. Już czytam po angielsku
język: angielski
wydawnictwo: Zielona Sowa
autor: Lewis Carroll
etykiety: Dla dzieci Lektury uproszczone (Readers) Szkoła podstawowa - klasa 4
ISBN / EAN: 9788380735064
rok wydania: 2017
stron: 48
Alice in Wonderland. Już czytam po angielsku
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności

Opis produktu/serii

„Alice in Wonderland” to klasyczna opowieść na podstawie książki Lewisa Carrolla. Mała Alicja w zagadkowy sposób, biegnąc za Białym Królikiem, trafia do Krainy Czarów, gdzie spotyka między innymi szalonego Kapelusznika, Pana Gąsienicę i Królową Kier. Przeżywa szalone przygody i w końcu sama nie wie, czy to była jawa, czy jednak sen…

Seria „I can read” przeznaczona jest dla dzieci potrafiących czytać, które znają podstawy języka angielskiego i są gotowe do rozpoczęcia czytania prostych tekstów w tym języku. W każdej książce znajdują się dwa typy słowniczka: obrazkowy, w tekście, gdzie dziecko na bieżąco może sprawdzić, co znaczy dane słowo oraz słowny, na końcu książki. Dodatkowo na końcu książki znajdują się ćwiczenia. Seria wydawana jest pod opieką merytoryczną nauczyciela języka angielskiego.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Alice in Wonderland. Już czytam po angielsku. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.