logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Alex et Zoé et compagnie 1 A1 Podręcznik + CD-ROM

Alex et Zoé et compagnie 1 A1 Podręcznik + CD-ROM

wyprzedaż
Alex et Zoé et compagnie 1 A1 Podręcznik + CD-ROM
komponent: Podręcznik + CD-ROM
język: francuski
wydawnictwo: CLE INTERNATIONAL
etykiety: Podręczniki przecena
ISBN / EAN: 9782090338164
stan książki: Brak CD-ROM
Alex et Zoé et compagnie 1 A1 Podręcznik + CD-ROM
Produkt z wyprzedaży
46,20 zł oszczędzasz 23,10 zł (rabat 50%)
cena:23,10 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Nowe wydanie podręcznika do nauki języka francuskiego przeznaczonego dla dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Każda z trzech części kursu jest przewidziana na ok. 60 godzin nauki języka.
ƒƒKurs atrakcyjny, barwny, żartobliwy.
ƒƒNauka przez zabawę – gry, piosenki, rymowanki oraz inscenizacje motywują uczniów do nauki i pozwalają utrwalić nabyte umiejętności.
Nowe wydanie podręcznika to:
ƒƒ- Livret de civilisation − zeszyt prezentujący kulturęfrancuską − do każdej części kursu.
ƒƒ- Dodatkowy CD-ROM z ćwiczeniami interaktywnymi − do pierwszej części.
ƒƒ- Aneks w zeszycie ćwiczeń, Exercices grammaticaux complémentaires, oraz płyta CD audio, które pozwalają przygotować się do egzaminu DELF Prim.

- ƒƒ Wzbogacony przewodnik metodyczny zawierający propozycje pracy z uczniami, dodatkowe materiały, testy i rozwiązania ćwiczeń.
ƒƒ- Trzy płyty CD audio do wykorzystania w klasie zawierają ćwiczenia rozwijające rozumienie ze słuchu: historyjki, wyliczanki i piosenki.