logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Advanced Grammar in Use

Advanced Grammar in Use

Advanced Grammar in Use
komponent: Book with key + Interactive eBook
język: angielski
wydawnictwo: Cambridge University Press
autor: Martin Hewings
etykiety: Gramatyka Podręczniki
ISBN / EAN: 9781107539303
Advanced Grammar in Use
105,00 zł oszczędzasz 10%
cena:94,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opinia Bookcity

Zamierzona jako kontynuacja Essential Grammar in Use i English Grammar in Use, pozycja dla zaawansowanych nie jest aż tak lubiana. Prawdopodobnie tych, którzy po nią sięgają, zniechęca mnogość wyjaśnień gramatycznych (zdaje się nawet, że czasem brak na nie miejsca), a także pewna 'szorstkość' przekazu – brak tu ilustracji znanych nam z niższych poziomów.
 

Poza - co oczywiste - poziomem trudności, książka jest zbudowana podobnie do pozycji Murphy'ego. Nowością jest Grammar Review oraz Glossary, gdzie znajdziemy definicje terminologii gramatycznej, dzięki czemu niektórym użytkownikom łatwiej będzie zrozumieć zaawansowane objaśnienia.
 

Dla tych, którzy chcą z niej korzystać w celu przypomnienia sobie pewnych zagadnień, pozycja oferuje wystarczającą ilość ćwiczeń. Jednak ci, którzy przedstawione w niej elementy językowe widzą po raz pierwszy na oczy, być może odczują niedosyt i będą musieli sięgnąć po kolejny zbiór ćwiczeń.

Opis produktu/serii

Nowe, zmienione i uzupełnione wydanie niezwykle popularnej gramatyki języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Książka składa się ze 100 rozdziałów, w tym 7 zupełnie nowych, przedstawiających objaśnienia złożonych struktur gramatycznych oraz ilustrujące je ćwiczenia. W porównaniu z edycją pierwszą nowe wydanie koncentruje się na bardziej zaawansowanym materiale gramatycznym.

Sekcja Grammar Review pozwala powtórzyć dotychczasowy materiał przed przystąpieniem do bardziej zaawansowanych zagadnień. Gramatyka jest szczególnie polecana wszystkim przygotowującym się do egzaminów CAE, CPE oraz IELTS. Publikacja korzysta z danych Cambridge International  Corpus, najpełniejszego zbioru autentycznych i aktualnych materiałów pisanych i mówionych w języku angielskim.

Nowością drugiego wydania jest też oryginalny, interaktywny CD-ROM. Jest on źródłem dodatkowych ćwiczeń obejmujących materiał gramatyczny zawarty w wersji książkowej. Pomaga uczącym zidentyfikować najbardziej problematyczne obszary oraz skoncentrować się na ćwiczeniach utrwalających struktury gramatyczne. CD-ROM umożliwia komponowanie własnych testów. Zawiera również nagrania większości ćwiczeń i umożliwia nagrywanie oraz odsłuchiwanie własnej wymowy. CD-ROM oferuje także wbudowany słownik oraz link do Cambridge Dictionaries Online.

Seria In Use to przede wszystkim bardzo popularne gramatyki o różnym stopniu zaawansowania. Najbardziej znaną wśród nich jest English Grammar in Use autorstwa Raymonda Murphy'ego. Na całym świecie sprzedano już miliony egzemplarzy English Grammar in Use. Gramatyki In Use służą do samodzielnej nauki oraz mogą być wykorzystywane na zajęciach w klasie. Oferują komentarz gramatyczny ilustrowany przykładami oraz zestaw interesujących ćwiczeń. Na końcu każdej książki znajdują się testy sprawdzające. Gramatyki In Use dostępne są w wersjach z odpowiedziami lub bez. Dla zainteresowanych seria oferuje dodatkowe ćwiczenia. Seria In Use to także materiały do samodzielnej nauki słownictwa na wszystkich poziomach zaawansowania. Ćwiczenia wykorzystują autentyczne przykłady ze współczesnego języka angielskiego.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Advanced Grammar in Use. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Advanced Grammar in Use 3rd edition: