logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
250 ćwiczeń ze słownictwa Francuski z kluczem

250 ćwiczeń ze słownictwa Francuski z kluczem

250 ćwiczeń ze słownictwa Francuski z kluczem
język: francuski
wydawnictwo: Lektorklett
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788380637979
rok wydania: 2018
oprawa: miękka
stron: 176
250 ćwiczeń ze słownictwa Francuski z kluczem
cena:19,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Publikacja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych z ćwiczeniami, które pozwolą każdemu zrozumieć zasady gramatyczne. 250 ćwiczeń z gramatyki zawiera przegląd najważniejszych aspektów gramatycznych, wraz z poradami dotyczącymi ich poprawnego stosowania. Czytelne oznaczenia treści pozwalają na wybranie odpowiednich ćwiczeń pod względem poziomu zaawansowania - od A1 po B2. Dołączony słowniczek pozwala na zapamiętanie słówek użytych w ćwiczeniach.
Łatwa, szybka i skuteczna nauka słownictwa. Książka zawiera 250 ćwiczeń ze słownictwa z najpopularniejszych obszarów tematycznych. Ich różnorodność pozwala na dobranie dla siebie najodpowiedniejszych pod względem poziomu znajomości języka. Klucz z odpowiedziami umożliwia sprawdzenie swojej progresji poznawania języka.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o 250 ćwiczeń ze słownictwa Francuski z kluczem. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.