logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
144 najważniejsze niemieckie czasowniki Książka

144 najważniejsze niemieckie czasowniki Książka

144 najważniejsze niemieckie czasowniki Książka
komponent: Książka
język: niemiecki
wydawnictwo: Poltext
autor: Agnieszak Drummer
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788375613919
rok wydania: 2014
stron: 220
oprawa: miękka
144 najważniejsze niemieckie czasowniki Książka
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego.
Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku niemieckim. Zanim nauczy się kolejnych, warto dobrze opanować właśnie TE.
Kto ustalił akurat taką kolejność? Podana w książce kolejność czasowników opiera się na analizie lingwistycznej setek tysięcy niemieckich tekstów i rozmów: po prostu policzono, które słowa występują w niemieckim najczęściej.
Książka jest adresowana do wszystkich uczących się niemieckiego – od podstaw do poziomu B2-C1. O ile początkujący dowiedzą się dzięki niej, które czasowniki są najważniejsze, najpotrzebniejsze i najczęściej używane, o tyle bardziej zaawansowani doszlifują swoje wiadomości i opanują ich używanie także w bardziej złożonych zdaniach

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o 144 najważniejsze niemieckie czasowniki Książka. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.