logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
144 najczęściej używane niemieckie czasowniki

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki
język: niemiecki
wydawnictwo: Poltext
autor: Richard Boehnke Agnieszka Drummer
poziom językowy: A1 A2 B1
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788375618280
rok wydania: 2018
oprawa: miękka
format: 23.5x16.7
stron: 312
144 najczęściej używane niemieckie czasowniki
39,90 zł oszczędzasz 5,98 zł (rabat 15%)
cena:33,92 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Poznaj najczęściej używane niemieckie czasowniki!
Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego.
***
Agnieszka Drummer– tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej koncepcji nauki języków obcych oraz bestsellerowych podręczników do niemieckiego: Niemiecki naprawdę dla Ciebie, Pokochaj niemiecki, Niemiecki dla leniwych czy Codziennik niemiecki
Richard Boehnke– lektor języka niemieckiego i jednocześnie biznesmen, pracował m.in. w radzie zakładowej jednej z największych niemieckich firm (Kirch Media). Był także dyrektorem firmy zajmującej się produkcją filmów i handlem prawami autorskimi.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o 144 najczęściej używane niemieckie czasowniki. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity