logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

Alles Klar 2a Neu Zakres podstawowy. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

Alles Klar 2a Neu Zakres podstawowy. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę
komponent: Zakres podstawowy. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę
język: niemiecki
wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP)
autor: Paweł Piszczatowski
etykiety: Szkoły ponadgimnazjalne Podręczniki Liceum - klasa 1 Szkoła zawodowa - klasa 1 Technikum - klasa 1 Liceum - klasa 2 Technikum - klasa 2 Szkoła zawodowa - klasa 2
ISBN / EAN: 9788302145780
Alles Klar 2a Neu Zakres podstawowy. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę
Zapytaj o cenę
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu

Podręcznik jest kolejną częścią kursu „alles klar Neu. Zakres podstawowy”, który prowadzi do poziomu B1 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego i skutecznie przygotowuje do matury na poziomie podstawowym.

W bogato ilustrowanej części podręcznikowej znajdują się teksty do czytania i słuchania, zadania do tekstów, dialogi, wprowadzenie gramatyki, ćwiczenia fonetyczne i wiadomości z zakresu geografii i kultury krajów niemieckojęzycznych.

Część ćwiczeniowa służy usystematyzowaniu i utrwaleniu materiału zrealizowanego w części podręcznikowej. Po każdym rozdziale znajduje się zestawienie słownictwa przewidzianego do aktywnego opanowania oraz test ewaluacyjny z kluczem odpowiedzi.

W aktualnym wydaniu wszystkie zadania maturalne spełniają wymagania określone w informatorze Centralnej Komisji Egzaminacyjnej o egzaminie maturalnym  od roku szkolnego 2014/2015. Podręcznik zawiera również przykładowy arkusz maturalny do egzaminu ustnego

W podręczniku znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na WSipnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiP można  ̶  w trybie treningu  ̶  rozwiązywać ćwiczenia online. System sprawdza je automatycznie i od razu pokazuje wyniki. Elektroniczne ćwiczenia motywują do systematycznej pracy i poprawiania swoich rezultatów; nauka staje się dzięki nim bardziej skuteczna.

Nr aprobaty: 679/3/2014

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Alles klar Neu. Każdy komponent należy zamówić osobno.